Karczma Polska Pod Kogutem Kliniska Wielkie


Karczma Polska Pod Kogutem Kliniska ma w swojej ofercie 3 sale- dwie sale restauracyjne oraz jedną salę bankietową. W restauracji sala górna pozwala na przyjęcie 60 gości, sala dolna natomiast na mniejsze grono - 40 osób. Sala bankietowa przygotowana jest z myślą o większych uroczystościach takich jak bale sylwestrowe, bale karnawałowe czy wesela. Sala bankietowa przygotowana jest na ugoszczenie 130 osób z miejscem na parkiet.

Wszystkie sale mają osobny dostęp do łazienek. Sale restauracyjne mogą być obsługiwane zupełnie niezależnie (kuchnia z Salą Górną łączy się oddzielnym przejściem).


W zakładce GALERIA odnajdziecie Państwo rzuty wszystkich sal dla Państwa wygody. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu.

Opinie naszych klientów


 • Odwiedziliśmy już wiele lokali, które miały w swojej nazwie słowo „karczma” ale dopiero w Świnoujściu znaleźliśmy restaurację, która na taką nazwę w pełni zasługuje! Wspaniałe jedzenie, przepiękny lokal, miła obsługa – to wszystko czego potrzeba aby spędzić niezapomniane popołudnie z rodziną. Polecamy wszystkim polędwiczkę wieprzową w sosie kurkowym – mistrzostwo! Porcje duże, doprawione idealnie. Obsługa miła nienarzucająca się.

  Ela W.
 • W restauracji miałam wesele, super organizacja, przemiła obsługa , jedzenie wyśmienite.Zadowolona byłam w stu procentach.Dziękuję za tak profesjonalne przygotowanie tego tak ważnego dla mnie wydarzenia.Niezapomniane dla mnie chwile, a zadowolenie naszych gości bezcenne;-)POLECAM!!!

  Katarzyna P.
 • Restauracja znajduje się na końcu promenady, w pobliżu basenu i plaży. Wystrój wnętrz jest ładny i wygląda jak stary Taverne. Obsługa i pracownicy są doskonali. Wiele możliwości wyboru jedzenia utrzymując pokój zawsze zajęte. Polecam go wszystkim.

  Ryszard
 • Spotkanie rodzinne,pyszny obiad to tylko Karczma Polska,nie raz z rodzinką tam chodzimy ponieważ można smacznie zjeść, fantastyczny klimat i miła obsługa,ja osobiście serdecznie polecam polędwice wołową w sosie pieprzowym bardzo dobrze komponuje się z jarzynami gotowanymi,córki z kolei uwielbiają polędwice wieprzową w sosie serowym,golonkę z kapusta zasmażaną.Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to proponuje osobiście spróbować tej kuchni.

  Dorota M.