Karczma Polska Pod Kogutem Kliniska Wielkie


NOCLEGI
Rosom / Zimmer

1 - OSOBOWY 95 zł
2 - OSOBOWY 150 zł
3 - OSOBOWY 210 zł
4 - OSOBOWY 260 zł

APARTEMENT MAŁŻEŃSKI - 290 zł
Apartment marriage / Wohnung Ehe

DZIECI DO LAT TRZECH - GRATIS.
Children three years old free
Kinder unter 3 Jahren kostenlos

DZIECI OD 3 DO 11 LAT - 50ZŁ
Children from 3 to 11 years - 50 PLN
Kinder von 5 bis 11 Jahre - 50 PLN

USŁUGA DODATKOWA
Śniadanie 15 zł/os.
Breakfast 15 PLN/ per person
Frühstück 15 PLN/ pro Person

Śniadania serwowane w restauracji w godz. 9:00 do 12:00
Breakfast is served at a restaurant in hours 9:00 to 12:00
Frühstück wird serviert von 9:00 bis 12:00

Życzymy miłego wypoczynku.
We wish you a pleasant stay.
Schönen Urlaub.

Opinie naszych klientów


 • Odwiedziliśmy już wiele lokali, które miały w swojej nazwie słowo „karczma” ale dopiero w Świnoujściu znaleźliśmy restaurację, która na taką nazwę w pełni zasługuje! Wspaniałe jedzenie, przepiękny lokal, miła obsługa – to wszystko czego potrzeba aby spędzić niezapomniane popołudnie z rodziną. Polecamy wszystkim polędwiczkę wieprzową w sosie kurkowym – mistrzostwo! Porcje duże, doprawione idealnie. Obsługa miła nienarzucająca się.

  Ela W.
 • W restauracji miałam wesele, super organizacja, przemiła obsługa , jedzenie wyśmienite.Zadowolona byłam w stu procentach.Dziękuję za tak profesjonalne przygotowanie tego tak ważnego dla mnie wydarzenia.Niezapomniane dla mnie chwile, a zadowolenie naszych gości bezcenne;-)POLECAM!!!

  Katarzyna P.
 • Restauracja znajduje się na końcu promenady, w pobliżu basenu i plaży. Wystrój wnętrz jest ładny i wygląda jak stary Taverne. Obsługa i pracownicy są doskonali. Wiele możliwości wyboru jedzenia utrzymując pokój zawsze zajęte. Polecam go wszystkim.

  Ryszard
 • Spotkanie rodzinne,pyszny obiad to tylko Karczma Polska,nie raz z rodzinką tam chodzimy ponieważ można smacznie zjeść, fantastyczny klimat i miła obsługa,ja osobiście serdecznie polecam polędwice wołową w sosie pieprzowym bardzo dobrze komponuje się z jarzynami gotowanymi,córki z kolei uwielbiają polędwice wieprzową w sosie serowym,golonkę z kapusta zasmażaną.Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to proponuje osobiście spróbować tej kuchni.

  Dorota M.